Биздин өнүмдөр

Була-оптикалык кабель

Оптикалык була кабели деп дагы аталат, бул оптикалык була кабели - бул жарык импульсу аркылуу маалыматты берүү үчүн колдонулган бирикме. Була-оптикалык кабель телекоммуникация линияларын курууда жакшы физикалык касиеттерге ээ болуу үчүн атайын материал менен бекемделген жана корголгон бир же бир нече була-оптикалык булалардан курулат.

Оптикалык була - бул жарыктын жука айнек түтүкчөлөрү аркылуу өтүшүнө жол ачкан технология. Айнек түтүктөр атайын диаметри бар, адатта 9/125 бир туташуу үчүн. Ар кандай технологиялар менен өндүрүлгөн булалар G652D, G657 A1, G657 A2 стандартындагы түтүктүн көрсөтүлгөн ийилүү радиусуна кепилдик берет. Була өзөктөрүнө ар кандай түстөр жазылат, бул кабелдик өзөктөрдү бириктирүүдө оңой байланышат.

Жерада ар кандай түрдөгү кабелдер бар, алар колдонуу чөйрөсүнө байланыштуу, мисалы:
1) магистралдык була-оптикалык кабель
2) FTTH тамчы була-оптикалык кабель
3) Жабык бөлүштүрүүчү була-оптикалык кабель
4) канал була-оптикалык кабель
Кабелдин ар кандай түрлөрү ар башка компоненттерден турат жана ар кандай колдонуу үчүн колдонулат. Айрым колдонмолор суу өткөрбөй тургандыгын, механикалык күчүн жогорулатат, ультрафиолет нуруна чыдамдуу болушун талап кылышат жана анын иштешин жакшыртуу үчүн кээ бир материалдарды (болот зымы, RFP, арамид жипи, желе, ПВХ түтүкчөсү ж.б.) бекемдейбиз.

Jera GPON, FTTx, FTTH тармактарын куруу үчүн була-оптикалык кабель чечимин ийгиликтүү интеграциялады. Биздин оптикалык кабель өнөр жай имараттары, темир жол жана автомобиль транспорту, өнөр жай имараттары, дата борборлору жана башкалар үчүн борбордук илмек же акыркы чакырым жолдору боюнча колдонулат.

Биздин кабель фабриканын лабораториясында же 3-тараптын лабораториясында текшерилген же текшерилгенде, анын ичине жоготууларды жана кайтарым жоготууларды тестирлөөнү, чыдамдуулуктун чыңалышын, температураны жана нымдуулукту велосипед менен тестирлөөнү, ультрафиолет эскирүү тестин ж.б.у.с. IEC-60794, RoHS стандарттарына ылайык келтирилген. жана б.з.

Жера оптикалык оптикалык тармакты жайылтуучу аксессуарлардын бардыгын сунуш кылат, мисалы: була-оптикалык кабелдик кыскыч, була-оптикалык пакт зымдары, була-оптикалык жиптин жабылышы, була-оптикалык аяктоо кутусу жана башкалар.

Сураныч, келечектеги маалымат үчүн биз менен байланышуудан тартынба!